Про фабрику

Maximus Toys

Більше 10 років українська компанія "Максимус" успішно займається виробництвом високоякісних пластмасових іграшок.
Незважаючи на те, що часу пройшло небагато, наші іграшки вже встигли стати хітами продажів не тільки на території України, а й близького зарубіжжя. Такий успіх легко пояснити, адже основними критеріями, яким відповідає наша продукція, є висока якість і абсолютна безпека для здоров'я дітей, що підтверджується гігієнічними висновками і сертифікатами відповідності.

Всі іграшки від  "Максимус"  виробляються виключно з екологічно чистих полімерів з додаванням безпечних барвників відомих європейських фірм. Після ретельного розгляду наші іграшки були схвалені Міжвідомчою художньо-технічною радою з іграшок та навчально-ігрових посібників при Міністерстві освіти України і рекомендовані для використання в якості ігрових посібників для дитячого розвитку.

На сьогоднішній день ми будемо раді запропонувати Вам більше 100 найменувань пластмасових іграшок, унікальність яких підтверджена авторськими патентами. Асортимент продукції, яку ми виробляємо, постійно розширюється. Одним з головних факторів успіху «Максимуса» є гнучкі умови роботи, які ми передбачили для оптових покупців.

Широкий асортимент іграшок, оптимальне поєднання ціни та якості, персональна робота з кожним покупцем, накопичувальна система знижок - все це дозволяє досягти максимального успіху у взаємовигідній співпраці.
Ми прагнемо до того, щоб представити наші іграшки в кожному регіоні України. Вже сьогодні наші оптові склади діють у більшості областей, і з кожним роком їх кількість зростає. Ми запрошуємо до співпраці і Вас. Наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання.